[29.05.2014r.] KONKURS – Ahoj, przygodo! Wygraj spływ pontonem!


Pogoda na aktywności na świeżym powietrzu zdecydowanie sprzyja!
To doskonały czas, aby zarazić bakcylem aktywnego spędzania czasu na łonie natury młodsze pokolenie.

Co byście powiedzieli na wyprawę pięcioma meandrami rzeki, wśród skał wysokich na kilkadziesiąt metrów, lasów schodzących do samej wody i między łąkami tak kolorowymi i pachnącymi, że aż zapiera dech w piersi?p003_1_06

Jeśli chcielibyście poczuć to na własnej skórze, jeśli chcielibyście pokazać dzieciom bogactwo flory i fauny niezmienionej przez człowieka, a przy tym dobrze się bawić –  mamy coś dla Was!

Zespół Aktywuj Smyka oraz firma Ski Raft właśnie ogłaszają konkurs, w którym do wygrania jest
spływ pontonem (lub opcjonalnie kajakiem) Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej.

Do rozdania mamy 2 vouchery!

1 voucher uprawnia do spływu 6-7 osób, które zaprosisz do wspólnej przygody na górskiej rzece,
w jednym z najpiękniejszych zakątków naszego kraju!
W okolicy sporo atrakcji turystycznych, które mogą dodatkowo uprzyjemnić wyprawę,
więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

To będzie niezapomniane przeżycie nie tylko dla najmłodszych uczestników spływu, ale i dla Ciebie.

 

Co zrobić, aby wygrać?

 1. Zostań fanem „Aktywuj Smyka” i  „Ski Raft”
 2. Polub i udostępnij wpis konkursowy (udostępniony na fanpage’u Aktywuj Smyka) na swojej tablicy na facebooku,
 3. W komentarzu do tego posta napisz, jak przygotować się na wyprawę pontonem z dzieckiem,
 4. W komentarzu podaj również informację ile dzieci* zabierzesz na ponton w przypadku wygranej.

 

Informacje techniczne

Spływ trwa od 2 do 3,5 godziny, a ponton pomieści maksimum 6 osób dorosłych. Przy spływach rodzinnych (z dziećmi) może to być 7 osób, jeśli ich waga nie przekroczy w sumie 650kg.

Uczestnicy spływu otrzymują jeszcze rezerwowo 1,5 godz. Tak więc ponton jest do dyspozycji przez 5 godz. Jest to na tyle dużo, by pokonać trasę Przełomu Bardzkiego bez wiosłowania i z przerwą na odpoczynek 🙂

Przed spływem uczestnicy zostają przeszkoleni.

Voucher na spływ można wykorzystać do końca sezonu letniego, czyli do 11 listopada 2014.

Spływ pontonem można zamienić opcjonalnie na spływ kajakiem. Wówczas skorzystać mogą 2 osoby, ewentualnie dodatkowo z dzieckiem.

Więcej informacji nt. spływów znajdziesz na stronie www.ski-raft.pl.

 

W jaki sposób zostanie wyłoniony zwycięzca? 

Zespół Aktywuj Smyka, czyli Beata, Gosia i Kasia, wybierze 2 najciekawsze odpowiedzi, a ich autorzy zostaną nagrodzeni voucherami uprawniającym do spływu kajakiem lub pontonem.

 

REGULAMIN KONKURSU

 1.  Organizatorem konkursu jest  Aktywuj Smyka.
 2.  Fundatorem nagrody jest firma  Ski Raft.
 3.  Nagrodą jest spływ pontonem (lub opcjonalnie kajakiem) Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej.
 4.  Konkurs skierowany jest do osób z dziećmi*.
 5.  Termin spływu zwycięzca ustala indywidualnie z firmą Ski Raft, dokonując uprzedniej rezerwacji.
 6.  Voucher ważny jest do końca sezonu letniego, czyli do 11 listopada 2014.
 7.  Konkurs trwa od 15.05.2014 do 29.05.2014 do godz. 24:00.
 8.  Do wygrania są 2 vouchery na spływ rodzinny dla dwóch niezależnych osób.
 9.  Wyniki zostaną ogłoszone na stronie Aktywuj.Smyka.pl pod postem konkursowym w ciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu.
 10. W ciągu 5-ciu dni od daty ogłoszenia wyników zwycięzca zgłasza się na adres mailowy aktywuj@smyka.pl, podając swoje dane adresowe, na które zostanie wysłany voucher.
 11. W przypadku braku zgłoszenia się zwycięzcy w ciągu 5-ciu dni od daty ogłoszenia wyników Zespół Aktywuj Smyka wyłoni kolejnego zwycięzcę.

* dot. dzieci własnych lub dzieci z rodziny, przyjaciół, znajomych – na ponton zabierasz dziecko, któremu chcesz zapewnić przygodę i zrobić przyjemność.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konkursie.
Rozwińcie swoje talenty, zaskoczcie nas, rozbawcie, podzielcie się swoją wiedzą albo fantazją i bądźcie bohaterami dla swoich bliskich –  wygrywając i zabierając ich na pontonową wodno-górską przygodę. 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że laureatami pierwszego konkursu zorganizowanego przez Zespół Aktywuj Smyka i Ski Raft zostają:

Natalia

oraz

 Katarzyna Burnat 

Serdecznie gratulujemy i czekamy na maile z adresami, na które wyślemy vouchery 🙂

Bardzo wszystkim dziękujemy za udział w konkursie. Jesteście niesamowici! W swoich wpisach zawarliście całe sedno wypraw pontonowych z dziećmi – nie zawahamy się z tej wiedzy skorzystać 🙂 Oczywiście nie będziemy opisywać przebiegu głosowania, bo w związku z tym, że poziom był wysoki i wyrównany – głosowanie nie było jednomyślne ale …burzliwe – niczym aura ostatnich dni. Nauka z tego płynie taka – wypatrujcie kochani kolejnego konkursu, a Wasza pomysłowość, poczucie humoru i talenty literackie na pewno zostaną docenione 🙂

10 komentarzy

 1. AnnaB powiedział(a):

  Wyprawa pontonem z dzieckiem na pewno potrzebuje dobrej organizacji i przygotowania zwłaszcza z młodszymi dziećmi. Na początek opowiedzieć dzieciom na jaką wycieczkę jedziemy i jakie są zasady w wodzie. Najważniejsze kamizelki ratunkowe, następnie odpowienie obuwie które chronią stopy przed mokrym i utrata ciepła. Należy pamiętać o rzeczach na przebranie bo to nigdy nic nie wiadomo 😉 Do zjedzenia kanapki, słodkie przekąski i oczywiście wodę do picia. Warto zabrać kurtkę przeciwdeszczową oraz czapka, okulary, krem z filtrem (bo jak wiemy pogoda jest nieprzewidywalna teraz słonce za godz. deszcz). Mogą się również przydać środki odstraszające komary itd. no i mała apteczka (oby się nie przydała). Do tego zabieramy uśmiech i chęć do dobrej zabawy !!!
  Powodzenia i udanego spływu pontonem 😉

  p.s. Ja bym zabrała 2 dzieci.

  Maj 15, 2014
  Odpowiedz
 2. Natalia powiedział(a):

  Jestem bardzo podekscytowana możliwością spędzenia czasu w tak atrakcyjny sposób! Tym bardziej, że od kilku tygodni marzę o tym przynajmniej dwa razy dziennie. Dlaczego? Rano przed pracą i po południu, gdy wracam z pracy spędzam kilkanaście sekund w windzie. To chyba jedyny czas, kiedy mój szalony syn jest cicho, bo oboje wpatryjemy się w plakat z reklamą Waszych spływów:) Obiecuję, że od jutra zacznę chodzić po schodach, ponieważ przed takim spływem trzeba zadbać o kondycję:) rzucę też palenie:) A tak na poważnie, to już od dwóch dni wybieram przeciwdeszczową kurtkę dla syna, bo ta którą ma, wczoraj zawiodła podczas ulewy. Wybierając się z dzieckiem powinnam zabrać smycz, żeby mieć kontrolę nad synem, ale tak sobie myślę, że będzie miał kamizelkę, a pływać też potrafi. Przed spływem warto dziecku opowiedzieć jak będzie to wszystko wyglądało. Można pokazać zdjęcia, założyć w domu kamizelkę. Niestety, młodsze dzieci niekiedy potrafią zrobić rodzicom psikusa (przeżyłam to na paintballu laserowym). Rodzice starają się zapewnić dzieciaczkowi fajną atrakcję, jadą gdzieś w ramach niespodzianki, a na miejscu okazuje się, że dziecko z przerażeniem patrzy na to, co go czeka ( np założenie kamizelki, kasku, konieczność wejścia do ciemnego pomieszczenia). Zamiast z radością poddać się zabawie, zapiera się nogami i głośnym płaczem oznajmia, że nigdzie nie pójdzie. Zabieramy ze sobą mnóstwo picia, raczej zdrowej żywności, bo jak nie ma dzieciak co jeść słodkiego to na takim pontownie może i marchewkę nawet zje. Wyjścia nie ma:) Znając swoje dziecko i jego kuzynów, których bym zabrała, powinnam ciągnąć za sobą drugi ponton z ciuchami na zmianę..Warto zapoznać się z okolicą, by spływ połączyć z późniejszym zwiedzaniem. Idealnym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą silnego mężczyzny, który będzie wiosłować i jakiejś rześkiej babci – jako opiekunki do dzieci 🙂 Polecam też wyjechać dużo wcześniej, ponieważ w Bardzie bardzo ważne jest zachowanie przepisowej prędkości. Policja ukrywa się za bilboardem 😉 Na szczęście dają dość niskie mandaty.
  P.S. Zabrałabym czworo nieletnich, ale dwóch mogłoby się obrazić, gdybym nazwała ich dziećmi. Za to pozostała dwójka powinna być traktowana tak, jakbym zabierała całe przedszkole:)

  Maj 18, 2014
  Odpowiedz
 3. Dawid powiedział(a):

  Trzeba na początek z dzieckiem się przygotować powiedzieć odpowiednie zasady panujące na wodzie.Przygotować kamizeli ratunkowe ,wiosła, kanapeczki,wode,słodkości i coś na komary.Zabrać bynajmniej 2 osoby dorosłe na spływ w razie wypadku. Nastwić się przychicznie na wyprawe.Zobaczyć jaka będzie pogoda czy wziąść płascz przeciw deszczowy. Obuwie żeby nogi nie były mokre. Zabrać coś na przebranie. PS :Zabrałbym troje dzieci 🙂

  Maj 18, 2014
  Odpowiedz
 4. Jo-Asia powiedział(a):

  Dzieci uwielbiają wprost takie atrakcje, więc popłyną chętnie bez żadnego przygotowania 🙂
  Nie ma chyba co zbytnio spędzać czas na niewiadomo jakich przygotowaniach – trzeba po prostu wejść do pontonu lub kajaku i płynąć 🙂 Takie spływy rodzinne są bezpieczne, o wszystko dbają organizatorzy, więc jeżeli tylko dzieci mają ochotę nie należy za długo myśleć tylko do wody i start ku przygodzie!

  PS. Ja bym zabrała swojego 6-letniego synka.

  Maj 25, 2014
  Odpowiedz
 5. Katarzyna Burnat powiedział(a):

  Gdy twój najdroższy Skarb co chwilę fika,
  włącz wyobraźnię i Aktywuj Smyka!
  Jedź hen, w przyrody najpiękniejsze strony,
  tam, gdzie po górskiej rzece mkną pontony.
  Weźcie kapoki, krem do opalania,
  źródlaną wodę i suche ubrania,
  buty, co chronią nóżki na kamieniach,
  czapkę i coś zdrowego do zjedzenia.
  „Ahoj przygodo!” – krzyknij, pomachajcie
  i pełni szczęścia rzeką tą… spływajcie!

  P.s. chętnie zabiorę nasze dwa Skarby 🙂

  Maj 28, 2014
  Odpowiedz
 6. ha-na powiedział(a):

  Wyprawa pontonem- brzmi cudnie zwłaszcza dla mieszczucha takiego jak ja. Możliwość podziwiania krajobrazów z perspektywy wody jest wręcz niewyobrażalna dla mojej córki co dało mi do myślenia, że jednak za mało ją aktywujemy i pokazujemy świat. Ona nie potrzebuje wiele- jak powiedziała : swoje okularki, lalkę do plecaka i oboje rodziców i coś słodkiego do jedzenia(brata można zostawić w domu;)) Tak niewiele potrzeba do szczęścia. My dołożymy całą resztę potrzebnych bardziej czy mniej rzeczy: kremy wszelakie, jakiś plaster, ochronę przed deszczem, masę jedzenia i picia dla męża głodomora, aparat, odstraszacz na komary, coś na przebranie, nakrycia głowy, koniecznie kamizelki ratunkowe i oczywiście masę dobrego humoru, optymizmu i radości:) Bo to będzie wyjątkowy, wspaniały czas bycia RAZEM:)
  ps.zabrałabym dwoje dzieci

  Maj 28, 2014
  Odpowiedz
 7. Kasia powiedział(a):

  Dobre przygotowanie do przygody z dzieckiem to podstawa by każdy na pontonie czuł się bezpiecznie, przede wszystkim mały smyk splywajacy pierwszy raz. Buty do wody,by chroniły małe stòpki przed niespodziankami na brzegu, ubranie na zmianę w razie wpadki, kurtka przeciwdeszczowa gdy pogoda niepewna i coś do przekąszenia. I plyniemy w dół 🙂

  Maj 29, 2014
  Odpowiedz
 8. Halina powiedział(a):

  Pierwszy swój spływ moje dziecko „zaliczyło” będąc jeszcze w moim brzuszku, kolejny natomiast jak moja córcia miała już prawie 3 latka. Na pewno trzeba wziąć ciuszki i buciki na zmianę i krem z bardzo wysokim filtrem, a także coś do picia oraz jakieś przekąski (najbardziej sprawdziły się kanapki:).
  Dziecko ma frajdę, szczególnie jak może się pochlapać wodą, dlatego trzeba mieć ciuszki na zmianę:))
  Bardzo ważny jest krem z filtrem, przede wszystkim dla Nich, a także dla dorosłych.
  No i najważniejsze – dobry humor i dużo uśmiechu, bez tego żadna wyprawa się nie uda:)

  ** Z chęcią zabiorę swoją Córeczkę na kolejną taką przygodę:-)

  Maj 30, 2014
  Odpowiedz
 9. Natalia powiedział(a):

  Aaaaaaaa!!! Dziękuję!!! Czuję się tak, jakbym wlaśnie wygrała „Mam talent” :)) ^^

  Maj 31, 2014
  Odpowiedz
 10. Natalia powiedział(a):

  Jak pogoda dopisze, to w ten weekend wyruszamy na spływ 🙂

  Wrzesień 10, 2014
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *