[19.08.2014r.] Coffee with AS


Drogie Mamy,

Coraz częściej piszecie do nas pytając, gdzie możecie nas spotkać, porozmawiać z nami, podzielić się swoimi przemyśleniami, poradzić się czy przedyskutować jakieś tematy.

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, uruchamiamy inicjatywę o kryptonimie „Coffee with AS”.

Ale to nie będzie taka zwyczajna kawa. Jej założenia są nieco zawoalowane.

Chcemy zaprosić Was do cyklicznych spotkań, których celem będzie zarówno spotkanie się twarzą w twarz w miłej atmosferze, jak również przełamywanie swoich oporów i barier jeśli chodzi o mówienie w języku angielskim.

Jakie są warunki uczestnictwa w spotkaniu?

1. Przychodzicie z uśmiechem i pozytywną energią – będziemy zarażać się optymizmem i dodawać sobie siły.
2. Koszt uczestnictwa – to koszt kawy i ciacha, jaki pokrywacie we własnym zakresie. Spokojnie – mamy, które nie piją kawy lub nie jedzą słodyczy również są mile widziane – woda mineralna serwowana jest nawet w najlepszych kawiarniach 🙂
3. Czy musicie biegle mówić po angielsku? Ależ skąd! Naszym celem jest przełamywać bariery i opór, zatem zapraszamy mamy będące na każdym z poziomów znajomości tego pięknego języka.
4. Czy Ktoś o coś będzie Was pytać, czy musicie być aktywne? Im więcej partnerów do rozmowy tym fajniej, ale spokojnie, jeśli nie czujecie się na siłach – przyjdźcie tylko posłuchać.

Kwestie organizacyjne

Miejsce:
Na pierwszą „Kawę z AS’ami” zapraszamy w dniu 19.08.2014 do Kawiarni GISELLE (ul. Szewska 27, Wrocław)

Czas:
Nasze spotkanie rozpoczynamy o 16:30 (o tej godzinie my już kawę będziemy mieć zamówioną i będziemy gotowe do rozmowy z Wami). Szacujemy, że wypicie dużego latte zajmie nam ok 2 godzin, więc spotkanie powinno zakończyć się najpóźniej o 18:30 (no chyba, że nie będziecie chciały nas wypuścić:)).

Poruszane tematy:
Ta kwestia rozstrzygnie się po naszych pierwszych kilku spotkaniach. Jeśli Waszą wolą będzie spotykać się i rozmawiać na określony temat (np. co tydzień inny), tak zrobimy.
Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem „Let’s meet each other”.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań związanych z Coffee with AS, jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Nasz adres mailowy to: aktywuj@smyka.pl

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Beata, Kasia i Gosia

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *