[06.09.2014r.] Konkurs „Kartka z wakacji”- edycja sierpniowa


Wakacje dobiegają końca. Powoli nabieramy rumieńców, bo wrzesień tuż tuż i pewnie przyniesie ze sobą NOWE… Obowiązki, plany, nową jakość życia, odmienną od tej wakacyjnej. Ale czy o wakacjach trzeba już całkiem zapomnieć? O nie! Koniecznie o nich pamiętajmy, niechaj zaczynają powoli  żyć w naszych wspomnieniach – zimą chętnie będziemy się nimi ogrzewać.

Zespół Aktywuj Smyka chce te wspomnienia kolekcjonować razem z Wami.

Dlatego przypominamy, że do 6 września 2014r. czekamy na Wasze „kartki z wakacji”, czyli  relacje, opisy, zdjęcia mniejszych lub większych podróży i przygód wakacyjnych.

 A nagroda?

O, jakże wpisuje się w klimat aktywności, nie tylko wakacyjnych. Otóż mamy dla Was przewodnik „Polska pełna przygód! Rodzinny przewodnik po niezwykłych miejscach”. To świeżynka wydawnicza National Geografic pod redakcją Anny i Krzysztofa Kobusów – specjalistów od podróżowania z dziećmi. Jak sami piszą o książce – zawiera ona „opis ponad 80 miejsc inspirujących do wspólnej zabawy i odkryć oraz ponad 300 atrakcji dla całej rodziny. Wyrusz tam, gdzie dorośli bawią się jak dzieci, a dzieci są w siódmym niebie” 🙂 Niezła reklama, prawda?

przewodnik

Z takim przewodnikiem już teraz możecie planować kolejne mniejsze lub większe wycieczki po Polsce. Chcemy dbać o Waszą – drodzy czytelnicy – rodzinną turystykę i wspólną aktywność, nie tylko wakacyjną.

A więc do dzieła, kochani.  Nasza skrzynka mailowa już czeka na Wasze relacje.

A TUTAJ zapoznać możecie się ze zwycięską relacją Basi, która wysłała do nas pozdrowienia z wojaży lipcowych.

 

Jeszcze wakacyjnie macha do Was Zespół Aktywuj Smyka, wypatrujący Waszych relacji 🙂

 


 

 7 wrzesień 2014r.

Kochani, machałyśmy do Was, machałyśmy… ale widać podróże tak Was zaaferowały /a może to intensywny początek roku szkolnego?/, że na wysłanie kartki do Aktywuj Smyka nie starczyło już czasu… Tym samym przewodnik pozostaje w puli nagród Zespołu. Pozdrawiamy wrześniowo! 🙂

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *