„Piękniejsza Ja”, czyli nasz kolejny, inspirujący wyjazd w kobiecym gronie – RUSZAJĄ ZAPISY!!!


Drogie mamy, wraz z nadejściem jesieni mamy dla Was coś specjalnego, z wielką przyjemnością chciałybyśmy zaprosić Was, na kolejny wyjazd w kobiecym gronie. Wyjazd ten w swych założeniach i charakterze będzie zbliżony do wcześniejszych naszych wypraw, w których miałyście okazję uczestniczyć, tudzież o których czytałyście na łamach Aktywuj Smyka (zakładka Życie AS). Tym razem wyjazd organizujemy pod sztandarem naszej drugiej marki, naszej drugiej inicjatywy, czyli Joy Designers.

Zastanawiacie się zapewne, czy taki wyjazd to coś dla Was?

Powiem tak: Jeśli Twój kalendarz pęka w szwach, a doba to już zdecydowanie za mało, aby zrealizować zaplanowane zadania, wywiązać się ze wszystkich obowiązków. Jeśli troszcząc się o wszystkich i o wszystko, brakuje Ci czasu i sił, aby zająć się sobą, chociażby wyjść na spokojny spacer w samotności, wypić kawę z przyjaciółką, poćwiczyć jogę, namalować obraz, posłuchać muzyki czy popatrzeć w gwiazdy, to znaczy, że:

Czas na poważne porządki!!! Czas na zmiany!!! Czas na wyjątkowy weekend!!! Czas na udział w projekcie PIĘKNIEJSZA JA!!!

 

Czym są warsztaty Piękniejsza Ja?

To wędrówka, której celem jest poszukiwanie, wzmacnianie i celebrowanie siły kobiecości, która drzemie w każdej z nas. To wsłuchiwanie się we własne instynkty, naturę i intuicję. To odkrywanie w sobie mocy twórczej, kreatywności, artystki. To trzy dni siły, odpoczynku, refleksji, motywacji i inspiracji. To czas oderwania się od codzienności, w celu poszukiwania równowagi i harmonii. To czas na bycie samej z sobą, a jednocześnie w gronie tych, które doskonale Cię rozumieją, gdyż tak jak Ty są kobietami.

Gdzie odbywają się warsztaty?

Jednym z założeń wyjazdu „Piękniejsza Ja” jest to, że musi odbywać się on w niecodziennym miejscu, takim gdzie nie trudno o bezpośredni kontakt z naturą, z tym co prawdziwe i piękne. Mając na uwadze te założenia porywamy Was do miejsca zdecydowanie magicznego, innego niż tradycyjne agroturystyki, pensjonaty czy hotele. Do świata stworzonego przez dwóch artystów: ceramiczkę Krysię Kolonko i rzeźbiarza Kajetana Dyrdę. Gospodrstwo ekoturystyczne ARTYSTYKA, bo tak nazywa się to niezwykłe miejsce, położone jest poza wsią, w otoczeniu łąk i lasów, na słonecznym płaskowyżu Gór Bystrzyckich, w przysiółku Nowej Bystrzycy. Dom, Studio czy Stodoła przesiąknięte są artyzmem, co znajduje swoje odwzorowanie w wystroju wnętrz i zagospodarowaniu przestrzeni.

Bez tytułu
fot. Krystyna Kolanko

Na pierwszy rzut oka widać także, że gospodarze dzielą się ze swoimi gośćmi tym co najlepsze i że lubią, kiedy ich dom żyje.

Krysia potrafi godzinami, a nawet tygodniami przekazywać swoim gościom, czy uczestnikom plenerów ceramicznych, swoją miłość do gliny. My również będziemy miały okazję usmarować swoje dłonie gliną pod bacznym jej okiem.

Kajetan z kolei, dba o serce domu, czyli kuchnię. I to własnie za sprawą samego gospodarza, przez trzy dni będziemy mogły rozsmakowywać się w potrawach opartych na Systemie 5 Przemian. Potrawy jakie zostaną nam podane to wyjątkowe kompozycje smakowe oparte na lokalnych, sezonowych produktach naturalnych, ziołach z ogródka i egzotycznych dodatkach. Jest to kuchnia opierająca się na podstawowych, jak najmniej przetworzonych składnikach, bez sztucznych dodatków, w większości posiadających certyfikat ekologiczny lub pochodzących z lokalnych upraw.

Moje Drogie – zdecydowanie więcej na temat miejsca wyjazdu „Piękniejsza Ja” możecie poczytać we wpisie Piękniejsza ja” – czyli kobiecy weekend w Stodole Artystów” oraz na stronie artystka.eu, lub na łamach czasopisma Weranda Country w artykule „Stodoła Artystów”.

Jaki jest program wyjazdu?

Wyjazd obejmuje trzy dni, od piątku 16. października do niedzieli 18. października. Plan wyjazdu przedstawia się następująco:

PIĄTEK – dzień odpoczynku, integracji i wprowadzenia w tematykę szkoleniową

Doświadczenia z naszych poprzednich, kobiecych wyjazdów (patrz Portfolio) jednoznacznie pokazują, że dobra integracja grupy, ma niesamowity wpływ na atmosferę podczas całego pobytu, na to jak czujemy się ze sobą.  Znajduje ona również odzwierciedlenie w tym, w jaki sposób uczestniczymy w warsztatach. Tylko, kiedy poznamy się nieco lepiej, obdarzymy się wzajemnym zaufaniem, będziemy mogły być prawdziwe, szczere, otwarte na wiedzę, na zmiany, wyluzowane i szczęśliwe.

Dlatego właśnie, jeśli tylko pogoda nam dopisze, nasz wyjazd rozpoczniemy trekkingiem po okolicy i łapaniem jesiennych piegów 🙂 Za cel naszej wędrówki obierzemy Schronisko PTTK Jagodna na Przełęczy Spalona. Na szlak wyruszymy ok. godz. 14:00. Jeśli któraś z Pań nie miałaby możliwości dołączenia do nas, wówczas spotkamy się na miejscu, w ekoturystyce Artystyka ok. godz.17:00.

W godzinach późnopopołudniowych i wieczornych odbędzie się pierwszy blok warsztatowy wprowadzający nas w tematykę wyjazdu, inspirujący do pierwszych przemyśleń.

SOBOTA – dzień warsztatowo zróżnicowany

Dzień rozpoczniemy aktywnie, przechodząc przez układ kroków, z którym zapoznać możecie się TUTAJ. Następnie wyjdziemy na poranną gimnastykę na łonie natury.

Po śniadaniu rozpocznie się pierwszy tego dnia blok warsztatowy i potrwa on do obiadu. Sobota, to najbardziej intensywny, jeśli chodzi o program szkoleniowy, dzień naszego wyjazdu. „Piękniejszą Ja” odkrywać będziemy w następujących sferach: Duch, Umysł, Serce i Ciało.

Ciało, Moc Akceptacji. Własciwepng
źródło: Opracowanie własne Joy Designers.

Do naszego „Piękniejszego Ja” będziemy docierać na wiele sposobów, wykorzystując różnorodne ćwiczenia, narzędzia i techniki. W tym celu również pobudzimy nasze zmysły, brudząc swoje dłonie gliną ceramiczną. W godzinach popołudniowych weźmiemy udział w warsztacie ceramicznym, który  poprowadzi dla nas właścicielka, artystka – Krysia Kolonko. Każda z nas wykona dla siebie amulet, tudzież inny niewielki przedmiot, który zabierzemy ze sobą do domu. Drobiazg ten będzie stanowić pewnego rodzaju pomost pomiędzy codziennością, a tym co przeżyłyśmy podczas wyjazdu. Jego zadaniem jest przypominać nam najważniejsze treści z warsztatów i kotwiczyć nas na Tu i Teraz, czyli przypominać co w życiu ważne.

A w godzinach późnopopołudniowych oraz wieczornych odbędzie się kolejny blok warsztatowy.

NIEDZIELA – dzień warsztatów i relaksu

Po porannej gimnastyce na świeżym powietrzu, zjemy pożywne śniadanie, po którym rozpoczniemy blok warsztatowy. Potrwa on do obiadu, który będzie niejako ukoronowaniem naszego wspólnego wyjazdu. Niemniej po obiedzie, jako prowadzące, pozostajemy do Waszej dyspozycji – to doskonały czas na rozmowę w cztery oczy, taką off-line, czy pobycie razem, ot tak po prostu 🙂

A jeśli po tych trzech dniach poczujecie niedosyt i zapragniecie rozpocząć indywidualną pracę nad rozwijaniem w sobie „Piękniejszej Ja”, to będziecie mogły skorzystać z konsultacji z nami, które odbywać się będą po zakończeniu szkolenia, we wcześniej ustalonym terminie – o szczegółach opowiemy Wam na szkoleniu 🙂

Co zyskasz decydując się na ten wyjazd?

– Odkryjesz wewnętrzny spokój, nawiążesz kontakt sama ze sobą, uwolnisz swoje pasje, kreatywność i nietuzinkowość,
– Dowiesz się jak komunikować się ze swoją podświadomością i jak wykorzystywać intuicję,
– Polepszysz relacje z sobą samą, wzmocnisz poczucie własnej wartości, staniesz się dla siebie najlepszą przyjaciółką,
– Zdiagnozujesz swoje marzenia, poszerzysz swoją wiedzę na temat tego, dlaczego są one aż tak ważne i dlaczego warto znaleźć czas, aby sobie marzeń namarzyć,
– Namierzysz wewnętrznego krytyka, który często hamuje Cię w Twoich działaniach, pomysłach, inicjatywach,
– Uświadomisz sobie swoje piękno, swoją siłę i swoją moc sprawczą,
– Przyjrzysz się relacjom z najbliższymi Ci osobami,
– Porozmawiamy o postawie „siłaczki”, tak często przez nas, kobiety przejawianej,
– Dowiesz się dlaczego warto inwestować w sukienki i dbać o piękno języka jakim się posługujesz.

Co poza tym?

Wyjazd „Piękniejsza Ja” to:

– Weekend odpoczynku i oderwania od bieżących spraw, zadań, obowiązków,
– Spora dawka aktywnego relaksu,
– Czas na bycie w gronie tych, które dobrze Cię rozumieją, bo też są kobietami i często zmagają się z podobnymi co Ty wyzwaniami,
– Okazja do poszerzenia grona swoich znajomych,
– To weekend budowania swojej siły, tak, aby starczyło jej na najbliższe miesiące (do naszego kolejnego wyjazdu),
– To także uczta dla zmysłów.

Co zapewnimy Ci podczas tego wyjazdu?

– Nocleg (o warunkach i klimacie Artystyki poczytać możesz TUTAJ lub bezpośrednio na stronie gospodarstwa ekoturystycznego,
– Wyżywienie oparte na Systemie 5 Przemian (szerzej na ten temat TUTAJ),
– Komplet materiałów szkoleniowych wraz z przewodnikiem, który będzie kompendium zdobytej podczas wyjazdu wiedzy, dzięki któremu po pewnym czasie łatwo przypomnisz sobie określone treści czy zadania,
– Materiały wykorzystywane podczas warsztatów twórczych (czyli takich, gdzie powstaje konkretne dzieło, które zabierzecie ze sobą do domu),
– Piękny zeszyt z przeznaczeniem na Pamiętnik bądź Dziennik z Podróży do „Piękniejszej Ja”,
– Amulet wykonany podczas zajęć z ceramiki,
– Konsultacje „Twojej Drogi Rozwoju” po zakończeniu szkolenia.

ZAPISY i KOSZTY WYJAZDU

Wyjazd ma charakter kameralny, liczba miejsc jest ograniczona (tylko 9 miejsc), w związku z czym obowiązuje kolejność zgłoszeń potwierdzonych dokonaniem opłaty rezerwacyjnej za szkolenie. Aby wypełnić formularz zgłoszeniowy, kliknij TUTAJ.

Opłata rezerwacyjna wynosi 150zł, jest ona opłatą bezzwrotną w przypadku rezygnacji ze szkolenia. Przeznaczona jest ona na pokrycie kosztów związanych z zagwarantowaniem noclegów.

Pozostałą kwotę w wysokości 410zł. uczestniczka zobowiązuje się wpłacić na konto organizatora do dnia 5. października 2015r.

Dokonanie opłaty jednorazowej na pełną kwotę szkolenia oczywiście również jest możliwe.

Szczegółową informację co do numeru konta bankowego na który należy dokonać wpłaty, otrzymasz po wypełnieniu formularza zgłoszenia.

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania na temat wyjazdu, śmiało napisz do nas lub zadzwoń.

Serdecznie zapraszamy,

Beata i Kasia

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *