Aktywator: Londji, Art&Dots – kreatywna książeczka


Poszukując prezentu, który zaintryguje, zajmie i zachwyci 6 latka, natrafiłam na książeczkę „Art&Dots”, firmy Londji. Przewróciłam pierwsze trzy strony i już wtedy wiedziałam, że to strzał w 10, że nie ma co się dłużej zastanawiać tylko trzeba brać, gdyż takiej pozycji nie ma jeszcze w naszym księgozbiorze.

pociąg
fot. aktywuj.smyka.pl

„Art&Dots” to książeczka – kolorowanka. Historie w niej zawarte są nie do końca dopowiedziane, to czego nie ma, poprzez łączenie ze sobą kolejnych cyfr, rysuje sam czytelnik.

wąż
fot. aktywuj.smyka.pl

W efekcie, od kropki do kropki, powstaje ciekawy, piękny obraz. Na stronach, poza określonymi już grafikami, pozostawione jest jeszcze sporo wolnego miejsca na twórczość własną. Mogą pojawić się dodatkowe rysunki, rodzice mogą pomóc dopisać wymyślone historie, etc. W ten sposób kolorowanka ma szansę stać się autorską książeczką, do której się wraca, którą się ogląda i czyta, ot chociażby na dobranoc.

twrze
fot. aktywuj.smyka.pl

Jest to pozycja, która twórczo zajmie Smyka, pobudzi jego wyobraźnie, poćwiczy zarówno matematykę jak i koordynację na linii oko-ręka.

Zdecydowanie polecam! i zapraszam do obejrzenia filmiku, prezentującego zarówno tą jak i podobne książeczki firmy Londji.

Wymiary: 29 x 9 cm
ilość stron:50
Cena rynkowa ok. 31 zł

*Nadmienię, iż artykuł nie jest wpisem sponsorowanym. Stanowi on subiektywną ocenę produktu dokonaną przez autora wpisu.

 

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *