Aktywator: „Narodziny księżniczki”


Rozejrzyj się uważnie – czy jest obok Ciebie jakaś księżniczka? Może to być mała dziewczynka, która dopiero zaczyna smakować życie albo piękna, dojrzała kobieta. A może Ty sama jesteś chociażby trochę małą księżniczką?

Niech zgadnę, na moje pytanie odpowiedziałeś/łaś  twierdząco: „Tak, znam taką jedną księżniczkę”.  To super, bo księżniczki są fajne, a  dzisiejszy wpis jest właśnie dla Ciebie.

Pozwól, że opowiem Ci o niezwykłej książce, która w roku 2010 została wpisana na listę Białych Kruków (White Ravens), za wkład, jaki wnosi w harmonijny rozwój osobowości oraz porozumienie między kulturami.

„Narodziny Księżniczki”, bo o niej mowa, to pozycja, którą w swojej biblioteczce powinna mieć każda dziewczynka i każda kobieta, bez względu na to ile ma lat.

DSC_0008
fot. aktywuj.smyka.pl

To niezwykle mądra, oparta na najpiękniejszych wartościach, pełna wzruszeń i zachwytów, opowieść o darach, jakie niebiańskie księżniczki ofiarują każdej dziewczynce, w chwili jej narodzin.

DSC_0016
fot. aktywuj.smyka.pl

Ty, jako rodzic, musisz te dary pielęgnować i rozwijać, gdyż dzięki nim Twój szkrab, Twoja mała księżniczka, wyrośnie na piękną, zdrową, prawdomówną i cierpliwą kobietę. Taką, której serce przepełnione będzie dobrocią.

DSC_0008-001
fot. aktywuj.smyka.pl
DSC_0021
fot. aktywuj.smyka.pl
DSC_0020
fot. aktywuj.smyka.pl
DSC_0026
fot. aktywuj.smyka.pl
DSC_0010
fot. aktywuj.smyka.pl

Kochani, nie będę się rozpisywać, aby za wiele nie zdradzać. Nie chcę odbierać Wam tej niebywałej przyjemność, jaką daje przewracanie kolejnych kart tej książeczki.

Na zakończenie powiem tak: Sprawdź, czy Twoja księżniczka ma już tą pozycję w swojej biblioteczce.

Jeśli tak – to przeczytajcie ją wspólnie jeszcze raz i jeszcze, i jeszcze…

Jeśli nie – kup ją dla niej, wpisz piękną dedykację i ofiaruj na jedną z najbliższych okazji. Może kiedyś, po latach, gdy będzie już dużą dziewczynką, żoną, matką czy babcią, powróci do niej, pomyśli ciepło o Tobie i przypomni sobie o darach, jakie otrzymała w dniu narodzin.

DSC_0003-002
fot. aktywuj.smyka.pl

Ja wprawdzie mam w domu samych rycerzy, ale los obdarował mnie trzema wspaniałymi chrześnicami i z największą radością przekażę w ich ręce „Narodziny księżniczki”.

Jeśli znasz kogoś, kogo ta książeczka mogłaby zainteresować, przesyłaj, udostępniaj, promuj – niech to będzie nasz, mały wkład w krzewienie wśród Smyków tego, co piękne. Dziękuję.

Kończąc, przesyłam uśmiech dla wszystkich Księżniczek, które czytają ten wpis…
11113

„Narodziny Księżniczki”
autor: Ildikó Boldizsár, Katalin Szegedi
Przełożyła z angielskiego: Marta Bręgiel-Benedyk
Wyd. Namas
prawa: twarda
Liczba stron: 36
Format: 220x320mm
Wiek: 3+
Cena okładkowa: 34,90zł

*Nadmienię, iż artykuł nie jest wpisem sponsorowanym. Stanowi on subiektywną ocenę produktu dokonaną przez autora wpisu.

2 komentarze

 1. gosia powiedział(a):

  Oj tak, książka jest zachwycająca 🙂 moja Córka ją dostała ode mnie kilka lat temu, a do tej pory do niej sięgamy. I oczywiście już zdążyłyśmy obdarować kilka innych Księżniczek 🙂

  Luty 28, 2016
  Odpowiedz
  • Beata Szylhabel powiedział(a):

   Dziękuję Gosiu za komentarz. Mnie także oczarowała ta książeczka. jest tak inna od innych:)

   Luty 29, 2016
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *