Zlot Czarownic 2016r.


Nie ma znaczenia czy jesteś stałą czytelniczką Aktywuj Smyka, czy trafiłaś na tę stronę dosłownie chwilę temu. Możesz być mamą trójki dzieci, studentką z dredami, albo panią od matematyki z trzydziestoletnim stażem. Możesz mieć kota, własną fabrykę albo doktorat. Nie ma to większego znaczenia. Jeśli kochasz góry i chciałabyś, tej wiosny, się w nie wybrać – to jesteś jedną z nas!!! Spełniasz wszelkie kryteria, jakie spełniać musi rasowa czarownica, biorąca udział w Zlocie.

Czym jest Zlot Czarownic?

To wyjście w góry w kobiecym gronie, ot takie po prostu. Przepełnione pozytywną energią, śmiechem, rozmowami, wymianą doświadczeń i dobrą kawą.

To okazja do spotkania i poznania wspaniałych, inspirujących kobiet, z których każda w Zlot wnosi coś od siebie. Swoją historię, swoje doświadczenia, swój uśmiech albo swoją paczkę misiów żelków:)

Chcesz zobaczyć, jak taki Zlot zazwyczaj wygląda?

Kliknij TUTAJ i TUTAJ 🙂 Możesz też obejrzeć nasz filmik – polecam:)

Jak Zlot będzie przebiegał?

W sobotę 12 marca, około godziny 7:00, spotkamy się na Dworcu PKS’u we Wrocławiu. Kupimy bilety i wyruszymy w drogę. PKS’em dojedziemy do Kudowy Zdroju, skąd dalej do Schroniska PTTK Pasterka, podróżować będziemy busikiem prywatnego przedsiębiorstwa przewozowego.

Po przyjeździe zakwaterujemy się, coś zjemy i odpoczniemy chwilę po podróży. Następnie, o ile warunki nam pozwolą, (obecnie są dobre), wyruszymy na spacer do Schroniska PTTK na Szczelińcu.

Po powrocie do Pasterki spotkamy się w jadalni schroniska na obiado-kolacji. Wieczór spędzimy na rozmowach, może w coś zagramy, a może jeszcze coś zupełnie innego wpadnie nam do głowy.

W niedzielę do południa udamy się w podróż powrotna do Wrocławia. W związku, z czym zostanie Wam jeszcze trochę niedzieli, aby nacieszyć się mężem/partnerem, czy dziećmi.

*szczegółowy harmonogram Zlotu, uczestniczki otrzymają ode mnie drogą mailową.

Jaki jest koszt Zlotu?

Koszt Zlotu, jaki ponosi każda uczestniczka, to:

koszt biletów PKS (tam i z powrotem). Jest to koszt ok. 60zł (cena może się nieznacznie wahać, w zależności od tego, jakie połączenie powrotne wybierzemy).

koszt noclegu – to 30zł od osoby + 10zł opłata za pościel. Oczywiście możecie zdecydować, że zabieracie własny śpiwór. Wówczas opłata 10zł odpada.

– wyżywienie – każda z nas sama decyduje, co i kiedy je. W związku, z czym możecie zabrać sobie prowiant na drogę, ale równie dobrze możecie skorzystać z tego, co oferuje Rychu– szef kuchni w Pasterce. Ja nie omieszkam spróbować:)

Podsumowując:
Koszt stały Zlotu to: dojazd + nocleg, czyli ok.100zł

Co zrobić, aby dołączyć do Zlotu?

1.Wypełnij formularz zgłoszenia, dostępny TUTAJ.

2.Dokonaj bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 30zł. Opłata ta rezerwuje Ci miejsce i jednocześnie pokrywa koszt Twojego noclegu.

*Wszelkie informacje na temat numeru konta bankowego, na który należy dokonać opłaty, otrzymasz drogą mailową, po wypełnieniu formularza zgłoszenia.

WAŻNE!
O uczestnictwie w wyprawie decydować będzie kolejność wpłat (nie zgłoszeń), gdyż liczba miejsc jest mocno ograniczona.

 1. Potwierdzenie uczestnictwa oraz szczegółowe informacje na temat Zlotu Czarownic, otrzymasz drogą mailową od aktywuj@smyka.pl
 2. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się ze mną.

To chyba tyle na początek:)

Moje Drogie, pomyślcie ten jeden raz o sobie i dajcie się porwać na Zlot!
11113

 

2 komentarze

 1. Aga powiedział(a):

  o zlotach dowiedziałam się w zeszłym roku i obiecałam sobie, ze jak tylko pojawi się info o nowej wyprawie, będę chciała w niej uczestniczyć!niestety akurat w weekend, gdy odbędzie się tegoroczna wycieczka, mam szkole…może na jesien się uda?!?będę czekac 🙂

  Luty 12, 2016
  Odpowiedz
  • Beata Szylhabel powiedział(a):

   Niesamowicie mi miło czytać Twoje słowa Aga. Świadomość, tego, że Ktoś czeka na te wyjazdy dodaje mi zapału i motywacji, aby je organizować. W takim razie koniecznie zapisz się na Sekretną Listę Włóczykijów, a nuż Cię zaskoczę i nie będziesz musiała czekać aż do jesieni:)

   Luty 12, 2016
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *