Dla Ciebie

Góry od zawsze

Góry są w moim życiu od zawsze. Od zawsze też zajmują wyjątkowe miejsce w moim sercu. Przywołują wspomnienia najpiękniejszych chwil. To tam odpoczywam jak nigdzie indziej. Bycie w tak bliskim kontakcie z naturą, z tym, co prawdziwe i piękne, pozwala mi oderwać się od codzienności, złapać oddech, wsłuchać w siebie i swoje marzenia, przemyśleć najważniejsze sprawy.

W górskim wędrowaniu szalenie cenię sobie: prostotę, ciszę i towarzystwo Tych, których filozofia życia, w jakimś stopniu, zbiega się z moją.

Kobiece wędrowanie

Kiedy na szlak wyruszam z grupą kobiet, jest praktycznie pewne, że będzie to niezapomniana wyprawa – pełna emocji, uśmiechu, szczerych rozmów, pozytywnej energii i troski o siebie nawzajem. Tego nie zastąpi kino, kawa, czy wizyta u kosmetyczki. Takie wyprawy budują fantastyczne znajomości i relacje, które pozostają na długo.

Pytanie do Ciebie

Czy miałaś kiedyś okazję, brać udział w takim kobiecym wędrowaniu? Jeśli TAK, super – w takim razie dokładnie wiesz, o czym mówię. Jeśli NIE, to nic straconego – zapraszam, dołącz do nas i poczuj to na własnej skórze. Czym prędzej zajrzyj na www.unigoo.pl

Jak to wygląda?

Zastanawiasz się pewnie, jak takie wyprawy wyglądają i jakie są opinie ich uczestniczek? Powiem tak – ich klimatu i tego, co się wówczas dzieje, nie da się w słowach i obrazach zawrzeć. Ale zerknij (zrób klik w poniższe zdjęcia) może Ci się spodoba :)

  happy hanukkah! (3)

happy hanukkah! (2)

Jak dołączyć do takiej wyprawy?

Jeśli chciałabyś, abym dała Ci znać o kolejnej wyprawie w kobiecym gronie, zostaw mi proszę swój e-mail.

Czy chcesz otrzymać informację o kolejnej wyprawie -

Możesz być pewna, że nie wykorzystam Twojego adresu w celu wysyłania spamu! Po pierwsze, sama spamu nie lubię, a po drugie, kompletnie nie mam czasu, aby go tworzyć.

To co kiedy wyruszamy razem na szlak?

A tymczasem pozdrawiam Was serdecznie,
Beata